Обзоры
10 декабря 2017

ZILDJIAN: 10 нововведень у світі барабанних тарілок, яким ми завдячуємо Аведісу ІІІ

Безперервний процес винаходів та інновацій протягом 4 століть (перші тарілки з секретного сплаву алхіміка Аведіса Зілджяна були створені ще у 1618 році!) - це те, що вирізняє Zildjian з-поміж інших виробників музичних інструментів. У ХХ столітті Джин Крупа, Джо Джоунс, Баді Річ та безліч інших барабанних легенд мали тісні зв'язки з компанією, і саме Аведіс ІІІ виконував важливу місію перетворення їх новаторських поглядів у реальні інструменти.Пропонуємо вам поглянути на 10 речей, які Zildjian зробили вперше, змінивши світ музики на краще.

06 декабря 2017

Підсилювач для комерційних інсталяцій JBL VMA2120

Досить часто виникають завдання озвучити невеликі приміщення, такі як кафе, магазин або шоу-рум, при цьому в більшості випадків принципове значення має ціна та розмір необхідного обладнання. В даному контексті вельми цікаві моделі мікшерів / підсилювачів лінійки VMA від JBL. Пропонований вашій увазі матеріал присвячений старшій моделі в даній серії - JBL VMA2120.

05 декабря 2017

Bluetooth-колонки від Fender: саме так повинна звучати музика!

Fender (а точніше, компанія-родоначальник - Fender's Radio Service) створювали свої перші акустичні системи ще в кінці 1930-х, проте так сталося, що вони прославилися в першу чергу завдяки революційним гітарам та підсилювачам. Всі гітаристи знають, що потужний та кришталево чистий звук - це те, що Fender завжди вдавалося краще за всіх! Перевірений багатьма світовими сценами і студіями саунд тепер з'явиться у вас вдома, в офісі або на природі.

20 января 2014

Новинка от Focusrite — iTrack Dock!

20 января 2014

Новинка от производителя - активный монитор Genelec 8010

← Предыдущая
1 2 3 4
Для дилеров
Логин:
Пароль: