Новости и обзоры / Новости компании за Январь 2018
Новости компании за Январь 2018
24 января 2018

Нова серія MACKIE Thump A вже в продажу!

Оновлена серія ThumpА бюджетних активних моніторів від американської компанії MACKIE стала самою потужною в класі (1300 Вт замість попередніх 1000 Вт пікової потужності), технологічно продвинутішою та різноманітнішою.

24 января 2018

Анонс NAMM Show 2018 : JBL LSR 3 Series MkII – оновлена лінійка активних студійних моніторів

Компанія JBL Professional на виставці NAMM Show 2018 представить оновлену лінійку студійних моніторів ближнього поля LSR 3 Series MkII. До її складу увійде знайомий по оригінальній серії сабвуфер LSR310S, оснащений 10-дюймовим випромінювачем, та три нових продукти: 2-смугові АС 305P MkII, 306P MkII и 308P MkII с НЧ-динаміками 5", 6,5" и 8". За словами виробника, всі три новинки будуть виділятися стильним дизайном, приголомшливою деталізацією та точністю звуку, а також вражаючим динамічним діапазоном.

24 января 2018

Анонс новинок NAMM Show 2018: Четверте покоління Fender Hot Rod

 Уявімо на мить, що ви ніколи не чули "хот-родів" Fender. Це означало б, що ви ніколи не були на "живих" концертах, ніколи не джемили, не брали участь у репетиціях - та й навіть не заходили до музичних магазинів! Справді, сьогодні Fender Hot Rod є всюди, де виникає потреба у популярному, але професійному ламповому комбопідсилювачі, тож не дивно, що вони багато років є такою важливою частиною продукції Fender.

23 января 2018

Вінтажний дизайн барабанного хардвера у стилі 60-х у поєднанні з надійністю та якістю ТАМА

Цьогорічне розширення опцій хардвера, яке TAMA вже зовсім скоро представлять на NAMM Show 2018, направлене в бік полегшення, виструнчення та спрощення дизайну всесвітньо відомих стійок та педалей.   Зустрічайте: нова серія хардвера TAMA Classic надає можливість відчути елегантну простоту та вайб 60-х, але з легендарною надійністю та функціональністю сучасних розробок!

20 января 2018

Анонс NAMM Show 2018: Нова серія Fender American Original

Fender - це компанія, чутливість якої до потреб сучасних музикантів та схильність до постійної еволюції є неперевершеною. Контроверсійний American Deluxe поступився довершеним лакшері-інструментам American Elite. Ветеран гітарної праці American Standard був замінений на надсучасний та актуальний American Professional. Тому зовсім не дивно, що цьогорічна спіраль еволюції заторкнула найконсервативнішу та найспецифічнішу серію - American Vintage.

Для дилеров
Логин:
Пароль: