Відкриття АМА у Києві

22-го листопада відбулось відкриття Американської Музичної Академії (АМА) у Києві.


Засновник академії - Влад Дебрянський - українець за походженням, зробив свою музичну кар'єру в США.

У 2007-му році його пластинка Sun In Capricorn, досягла 4 Греммі номінацій.
"Я завжди мріяв щоби музика була універсальною мовою..." - каже він, "... що би кожен талант мав всі засоби для самовідкриття, розвитку та самореалізації незалежно від географічного середовища". "Насамперед, будучи українцем, я хотів створити фундамент саме в Україні де я бачу історичний центр унікальної східної Європейської культури".


У 2011-му році співпраця з українськoю співачкою Руслана знову привела Влада до Батьківщини.


У 2013 році, готуючи новий проект Jacks Last Dollar, Berklee College of Music запросили Влада до співробітництва. В процесі виникла ця унікальна академія у місті Києві.


На відкритті Влад розповів, що в академію будуть набирати студентів переважно підліткового віку (11-16 років), не важливо матимуть вони музичну освіту чи ні. На вступному прослуховуванні кожному студентові буде присвоєний рівень (I-IV), відповідно до рівня його знань. Викладачі - виключно американські артисти та продюсери, котрі мають щонайменше одну нагороду Греммі, відсутність оцінок, практика в США - все це буде діяти в АМА. Перший набір студентів запланований на 15 січня 2015 року.


Спеціальним гостем відкриття АМА став Тоm Rothrock - зірка світового масштабу, легендарний продюсер і володар нагород Греммі, працював з Moby, Gwen Stefani, Foo Fighters, Beck, Elliot Smith, James Blunt, Motorhead.


Приємно, що саме ми - музичний магазин МузТорг та компанія A&T Trade - являємось генеральним технічним партнером АМА. Саме на обладнанні наших брендів щасливі студенти матимуть змогу навчатись та розкривати свої таланти.

Повний фотозвіт дивіться за посиланням : 

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.734015193333397.1073741864.211250105609911&type=1


Більш детальну інформацію про АМА ви зможете знайти на сайті академії : 

www.amakyiv.com

Для дилеров
Логин:
Пароль: