News & Reviews / Reviews / Bluetooth-колонки від Fender: саме так повинна...
Bluetooth-колонки від Fender: саме так повинна звучати музика!
Fender (а точніше, компанія-родоначальник - Fender's Radio Service) створювали свої перші акустичні системи ще в кінці 1930-х, проте так сталося, що вони прославилися в першу чергу завдяки революційним гітарам та підсилювачам. Всі гітаристи знають, що потужний та кришталево чистий звук - це те, що Fender завжди вдавалося краще за всіх! Перевірений багатьма світовими сценами і студіями саунд тепер з'явиться у вас вдома, в офісі або на природі.

Ми з радістю представляємо вам Bluetooth-колонки від Fender: Monterey та Newport! 

Перше знайомство з портативними колонками Fender
Що треба знати про нові колонки:Bluetooth-підключення дозволяє стрімити музику на відстань до 10 метрів!
Дизайн цих колонок прекрасно впишеться в будь-який декор інтер'єру, адже він навіяний зовнішністю класичних підсилювачів '68 Custom. Всі деталі - від решітки і до регуляторів тембру типу witch-hat - недвозначно натякають на славних предків цих колонок.

Ці колонки створювалися з єдиною метою: подарувати вам музику і максимально чистий звук. Вони використовують Bluetooth v 4.2 та кодеки AAC, SBC і aptX; обладнані вбудованим мікрофоном з захистом від відлуння: колонки дозволяють приймати і відповідати на дзвінки максимально комфортно.
Fender Monterey

120 Вт потужності, 4 спікери (два вуфери і два твітери), вичерпний набір можливих підключень - 3.5 мм джек, RCA-конектори для підключення девайсів, обладнаних попередніми підсилювачами - наприклад, DJ- обладнання...
Ця бездротова колонка є стаціонарною, вона досить велика і не дуже легка (майже 7 кг), знаходиться у міцному дерев'яному корпусі і живиться від мережі.
(225925) FENDER MONTEREY BLUETOOTH SPEAKER Стереоколонка, працює з Bluetooth, 120 Вт (силовий кабель, 3.5 мм и RCA кабелі в комплекті).

Роздрібна ціна  - 455,00$
Fender Newport

Портативний молодший брат "Монтерея". Потужності у нього - 30 Вт, з трьома спікерами (два вуфери і твітер) - зате зате його заряду вистачає на 12 годин безперервної роботи, його легко транспортувати: вага - лише півтора кілограма! Музика не стихне, де б ви не були!
Нехай компактні габарити не вводять вас в оману: Newport здивує вас справді потужним басом, а вбудований темброблок дозволить максимально гнучко налаштувати звучання на будь-який смак!
(225924) FENDER NEWPORT BLUETOOTH SPEAKER Стереоколонка портативна, працює з Bluetooth, 30 Вт (силовий кабель, 3.5 мм и USB-кабелі у комплекті).

Роздрібна ціна - 289,00$
For dealers
Login:
Password: