News & Reviews / Company news / Новинки HARMAN на виставці Integrated Systems...
Новинки HARMAN на виставці Integrated Systems Europe 2018
Новинки HARMAN на виставці Integrated Systems Europe 2018
 
Компанія HARMAN прийняла участь у виставці Integrated Systems Europe 2018 в Амстердамі, де був представлений ряд новинок, включаючи серію акустичних систем JBL VLA Compact, професійний саундбар JBL ProSoundbar, цифровий процесор для конференц-систем BSS DCP-555, а також ряд нововведень від AMX.
На виставці вперше презентували новий елемент інсталяційного лінійного масиву JBL Professional VLA Compact Series. Конструкція моделі основана на технічних рішеннях, застосованих в АС JBL серії VLA (Variable Line Array), вона відрізняється наявністю довгохідних динаміків та збирається в більш компактному корпусі. JBL VLA Compact стане відмінним рішенням для озвучування стадіонів малого та середнього розміру, а також масштабних майданчиків, де акустичні системи встановлюються на значну відстань від слухачів. Ці системи добре підходять для постійних інсталяцій, що вимагають широкого рівномірного звукового покриття, гарної розбірливості та високого рівня звукового тиску. Основним елементом конструкції АС є великі рупорні модулі з широкою горизонтальною спрямованістю та високою чутливістю.
В серію входять повнодіапазонні моделі з подвійними 10" НЧ-драйверами, виготовленими по запатентованій технології HARMAN Differential Drive, які мають горизонтальну спрямованість 65 або 100 градусів. Також в лінійку входить сабвуфер, обладнаний двома 15 "вуферами Differential Drive. Усі моделі JBL Professional VLA Compact відмінно переносять вплив погодних умов, мають корпус зі скловолокна та водозахист за стандартом IP55.
Інша новинка JBL, представлена ​​на виставці, - професійна звукова панель JBL ProSoundbar. Використовуючи свої численні напрацювання у створенні саундбарів для споживчого ринку, HARMAN випускає комерційну модель, що знайде застосування в номерах готелів, на круїзних лайнерах тощо.
JBL ProSoundbar може працювати з різними джерелами, що мають як постійну, так і регульовану гучність. В першому випадку гучність регулюється на саундбарі, з підтримкою штатного пульта ДУ від джерела, в другому - задається самим телевізором. Для того, щоб звук акустичної системи не заважав сусідам (наприклад, при недостатній звукоізоляції окремих номерів в готелі), передбачено спеціальний 4-позиційний обмежувач потужності, який дозволяє інсталятору при установці та налаштуванні задавати максимально можливий рівень гучності. Для зручності установки в комплект входить антивібраційне настінне кріплення.
Цифровий процесор для конференц-систем BSS DCP-555 стане відмінним рішенням для проведення конференцій чи веб-конференцій у аудиторіях середніх і великих розмірів. Модель забезпечує якісну обробку аудіо сигналу, автоматичне мікшування мікрофонів, підтримку різноманітних аудіо інструментів, включаючи персональний комп'ютер, а також акустичне подавлення реверберації. Аудіо з різних мікрофонів виводиться процесором як єдиний оптимізований сигнал за допомогою USB-інтерфейсу, що чудово підходить для проведення веб-конференцій з використанням AMX Acendo Core або BYOD. Процесор забезпечує можливість комутації VoIP, а отже, дозволяє проводити аудіоконференції в приміщеннях, не обладнаних окремими системами IP-телефонії. Комутаційні можливості процесора включають AES 67, BLU Link, USB та аналогову аудіоматрицю 16х8.
Ще одна новинка AMX, представлена ​​на ISE 2018, - це багатовіконний процесор N2400 Series, що здійснює передачу відео по IP та підтримує багатокористувацький режим 4х1. Можливість роботи з декількома відеопотоками 4К60 і мережевою комутацією істотно розширюють можливості використання, і в той же час спрощують процес встановлення та конфігурації.
AMX N2400 Series приймає до 4 відеопотоків з роздільною здатністю 4K 4: 4: 4 від енкодерів цієї ж серії. При цьому підтримується змішування сигналів з 4К та HD джерелами у будь-якій конфігурації, у тому числі, комбінації із 4-х HD джерел для отримання 4К зображень. Кожен із вхідних відеопотоків можна обрізати, масштабувати або позиціонувати відповідно до збережених пресетів (наприклад, 4 вікна, вікно-в-вікні, 3 + 1 і т. д.). Отримане в результаті відео потім передається на декодер AMX N2400 Series.
 
 
For dealers
Login:
Password: