News & Reviews / Сompany news
Сompany news
January, 17, 2018

Новинка: Martin MAC Encore Wash

Багатофункціональна безшумна голова, з можливістю обертання, для розмитогоосвітлення Martin MAC Encore Wash з LED джерелом світла розширює лінійку MAC Encore, забезпечуючи виключно високу якість та продуктивність.

January, 15, 2018

Анонсовані новинки NAMM Show 2018: Ударні установки TAMA

Знову настав час новорічних свят для музикантів: наближається найголовніша подія музичного світу - NAMM Show 2018! Саме у цю холодну січневу пору в Анахаймі, що у Каліфорнії, буде спекотно, як ніколи, бо усі провідні компанії-виробники різноманітного музичного обладнання радо презентують свої новинки, тож і ми хочемо познайомити вас з найбільш жаданими продуктами 2018 року - і починаємо з сюрпризів від компанії з "найпотужнішим ім'ям у світі барабанів" - TAMA!

January, 10, 2018

January, 10, 2018

НОВОЕ ПОСТУПЛЕНИЕ: Новый сабвуфер KRK 8s уже в наличии.

Дорогие друзья,

У нас на складе новое поступление KRK. В наличии популярные модели серии Rokit доступны с НЧ динамиками на 5, 6 и 8 дюймов. Хотим обратить Ваше внимание на новый сабвуфер KRK 8s, который подходит для мониторов Rokit и VXT серии.

Полный перечень нового поступления во вложении.

January, 10, 2018

Укулеле FENDER CALIFORNIA COAST!

Fender - це компанія, що народилася та розрослася на узбережжі Південної Каліфорнії, тому не дивно, що у музичному сенсі вони - найкращі представники культури та атмосфери сонячного Західного узбережжя! Нещодавно, демонструючи щиру любов та захоплення цим квітучим регіоном, Fender анонсували нову колекцію укулеле з промовистою назвою "California Coast".

← Предыдущая
For dealers
Login:
Password: