News & Reviews / Company News for 2017
Company News for 2017
December, 29, 2017

Легендарна педаль Digitech Whammy вже в наявності!

Digitech - компанія, що обрала своїм основним профілем випуск педалей ефектів та процесорів для електро та бас гітар. Як і у будь-якого іншого бренду, у Digitech є педаль, яка стала флагманом або "візитною карткою" компанії. Фірмове забарвлення - насичений червоний колір. Це як автомобіль Ferrari серед гітарних ефектів. Ніхто ще не зміг затьмарити славу та можливості Whammy.

December, 26, 2017

НОВОЕ ПОСТУПЛЕНИЕ: Вся линейка Focusrite Scarlett в наличии

Дорогие друзья,

С радостью сообщаем Вам о новом поступлении аудио интерфейсов Focusrite.  В наличии вся линейка Scarlett: Solo, 2i2, 2i4, 6i6, 18i8 и 18i20.

December, 25, 2017

Нова поставка Fender, грудень 2017

До вашої уваги - остання поставка продукції Fender у цьому році! Обов'язково зверніть увагу на гітари та підсилювачі Fender, що прибули цього разу! Серед найцікавішого - по-перше, гітари: American Elite, Amerian Pro та American Special. Приїхали також і різноманітні мексиканські інструменти: "працьовиті" Deluxe, гараж-рокові "офсети" та справжні полігони для сміливих модифікацій - універсальні та сучасні "стандарти".

December, 25, 2017

KORG C1 - нове цифрове піаніно вже в продажу!

C1 - насправді виняткове цифрове піаніно. Враховуючи унікальну історію розробки аудіотехнологій та музичних інструментів компанією KORG, C1 пропонує багатогранність та універсальність, які перевершують очікування найвибагливішого піаніста.

December, 15, 2017

НОВОЕ ПОСТУПЛЕНИЕ: Новинки от компании Rode уже в наличии - RODE NT1 + Ai-1 Interface Bundle и адаптер VXLR+ в наличии

У нас на складе новое поступление микрофонов Rode. Среди популярных моделей NT-1A, NT2-A, NT-1 Kit, SmartLav+, VideoMic Me и других, есть новинки. Хотим обратить Ваше внимание на новый набор для записи с новым аудио интерфейсом AI-1, а так же новый переходник VXLR+, который позволяет преобразовывать фантомное питание 48В в питание Plugin.

← Предыдущая
For dealers
Login:
Password: