Новости и обзоры / Новости компании
Новости компании
25 декабря 2017

KORG C1 - нове цифрове піаніно вже в продажу!

C1 - насправді виняткове цифрове піаніно. Враховуючи унікальну історію розробки аудіотехнологій та музичних інструментів компанією KORG, C1 пропонує багатогранність та універсальність, які перевершують очікування найвибагливішого піаніста.

15 декабря 2017

НОВОЕ ПОСТУПЛЕНИЕ: Новинки от компании Rode уже в наличии - RODE NT1 + Ai-1 Interface Bundle и адаптер VXLR+ в наличии

У нас на складе новое поступление микрофонов Rode. Среди популярных моделей NT-1A, NT2-A, NT-1 Kit, SmartLav+, VideoMic Me и других, есть новинки. Хотим обратить Ваше внимание на новый набор для записи с новым аудио интерфейсом AI-1, а так же новый переходник VXLR+, который позволяет преобразовывать фантомное питание 48В в питание Plugin.

01 декабря 2017

Остання поставка Gibson 2017

Перед тим, як весело зустріти новий 2018 рік, необхідно взяти все найкраще у 2017 році! Тому не проґавте можливість заволодіти інструментами з модельного ряду Gibson 2017, бо ця поставка гітар - остання цього року, а отже і останній шанс придивитися до цієї серії.

30 ноября 2017

НОВОЕ ПОСТУПЛЕНИЕ: Активные мониторы KRK ROKIT и V серии уже в наличии!

Дорогие друзья, На складе новое поступление мониторов KRK.

В наличии ходовые модели ROKIT 5 G3W, ROKIT 5 G3, ROKIT 6 G3, KRK ROKIT 8 G3, а также сабвуферы 8S,10S и 12S.

28 ноября 2017

Найвитриваліший хардвер у світі - це TAMA!

Жодний огляд найкращого барабанного хардверу не залишав осторонь продукцію TAMA. Не менш знамениті, ніж легендарні барабани цього бренду, педалі серій Iron Cobra та Speed Cobra вже багато років вважаються "золотим стандартом" швидкості та надійності. Доступні стійки та стільці - надійні та водночас прості, функціональні настільки, наскільки цього потребує професійна сцена чи студія.

Для дилеров
Логин:
Пароль: