Новости и обзоры / Новости компании
Новости компании
27 декабря 2017

Нове надходження продукції Soundcraft, грудень 2017

На складі нове надходження продукції компанії Soundcraft. В наявності аналогові мікшерні пульти серії EPM, популярна серія Signature з вбудованим аудіо інтерфейсом, а також цифрові мікшери Ui16 в рековому форматі.

26 декабря 2017

НОВОЕ ПОСТУПЛЕНИЕ: Вся линейка Focusrite Scarlett в наличии

Дорогие друзья, С радостью сообщаем Вам о новом поступлении аудио интерфейсов Focusrite.

В наличии вся линейка Scarlett: Solo, 2i2, 2i4, 6i6, 18i8 и 18i20.

25 декабря 2017

Нова поставка Fender, грудень 2017

До вашої уваги - остання поставка продукції Fender у цьому році! Обов'язково зверніть увагу на гітари та підсилювачі Fender, що прибули цього разу! Серед найцікавішого - по-перше, гітари: American Elite, Amerian Pro та American Special. Приїхали також і різноманітні мексиканські інструменти: "працьовиті" Deluxe, гараж-рокові "офсети" та справжні полігони для сміливих модифікацій - універсальні та сучасні "стандарти".

25 декабря 2017

KORG C1 - нове цифрове піаніно вже в продажу!

C1 - насправді виняткове цифрове піаніно. Враховуючи унікальну історію розробки аудіотехнологій та музичних інструментів компанією KORG, C1 пропонує багатогранність та універсальність, які перевершують очікування найвибагливішого піаніста.

15 декабря 2017

НОВОЕ ПОСТУПЛЕНИЕ: Новинки от компании Rode уже в наличии - RODE NT1 + Ai-1 Interface Bundle и адаптер VXLR+ в наличии

У нас на складе новое поступление микрофонов Rode. Среди популярных моделей NT-1A, NT2-A, NT-1 Kit, SmartLav+, VideoMic Me и других, есть новинки. Хотим обратить Ваше внимание на новый набор для записи с новым аудио интерфейсом AI-1, а так же новый переходник VXLR+, который позволяет преобразовывать фантомное питание 48В в питание Plugin.

Для дилеров
Логин:
Пароль: