Новости и обзоры / Новости компании
Новости компании
23 января 2018

Вінтажний дизайн барабанного хардвера у стилі 60-х у поєднанні з надійністю та якістю ТАМА

Цьогорічне розширення опцій хардвера, яке TAMA вже зовсім скоро представлять на NAMM Show 2018, направлене в бік полегшення, виструнчення та спрощення дизайну всесвітньо відомих стійок та педалей.   Зустрічайте: нова серія хардвера TAMA Classic надає можливість відчути елегантну простоту та вайб 60-х, але з легендарною надійністю та функціональністю сучасних розробок!

20 января 2018

Анонс NAMM Show 2018: Нова серія Fender American Original

Fender - це компанія, чутливість якої до потреб сучасних музикантів та схильність до постійної еволюції є неперевершеною. Контроверсійний American Deluxe поступився довершеним лакшері-інструментам American Elite. Ветеран гітарної праці American Standard був замінений на надсучасний та актуальний American Professional. Тому зовсім не дивно, що цьогорічна спіраль еволюції заторкнула найконсервативнішу та найспецифічнішу серію - American Vintage.

17 января 2018

Новинка: Martin MAC Encore Wash

Багатофункціональна безшумна голова, з можливістю обертання, для розмитогоосвітлення Martin MAC Encore Wash з LED джерелом світла розширює лінійку MAC Encore, забезпечуючи виключно високу якість та продуктивність.

15 января 2018

Анонсовані новинки NAMM Show 2018: Ударні установки TAMA

Знову настав час новорічних свят для музикантів: наближається найголовніша подія музичного світу - NAMM Show 2018! Саме у цю холодну січневу пору в Анахаймі, що у Каліфорнії, буде спекотно, як ніколи, бо усі провідні компанії-виробники різноманітного музичного обладнання радо презентують свої новинки, тож і ми хочемо познайомити вас з найбільш жаданими продуктами 2018 року - і починаємо з сюрпризів від компанії з "найпотужнішим ім'ям у світі барабанів" - TAMA!

30 декабря 2017

Нове надходження продукції DBX, грудень 2017

На складі нове надходження продукції компаній DBX. В наявності процесори DriveRack PA2 для акустичних систем, а також активні директ-бокси DI1.

Для дилеров
Логин:
Пароль: