Новости и обзоры / Новости компании
Новости компании
06 марта 2018

Нова серія педалей ефектів від Fender!

Нещодавно Fender запустили абсолютно нову серію педалей ефектів для електрогітари. Овердрайв, дисторшн, ревербератор, дилей, компресор та бафер - 6 елегантних "примочок", що поєднують у собі класичний фендерівський звук та оригінальний дизайн від музиканта та генія електроніки Стена Коті.

28 февраля 2018

НОВОЕ ПОСТУПЛЕНИЕ: Снижение розничных цен на мониторы KRK.

Дорогие друзья,

У нас на складе новое поступление мониторов KRK. В наличии популярные модели Rokit 4, Rokit 5 и  Rokit 6, а так же белые модификации. Для любителей пассивной акустики появилась модель R6 G3 без усилителя.

26 февраля 2018

НОВОЕ ПОСТУПЛЕНИЕ: Цены на аудио интерфейсы Audient снижено!!!

У нас на складе новое поступление аудио интерфейсов Audient. Цены на модели Audient iD14 и iD4 снижено, и теперь эти популярные модели стали еще доступнее.  

23 февраля 2018

Нова поставка акустичних гітар Ibanez - вже на складі!

Зверніть увагу: нещодавно до нас на склад прибули нові акустики Ibanez серії Artwood та Artwood Vintage Thermo Aged. Ці доступні інструменти від Ibanez були створені для втілення гармонії чудового звуку та вражаючої зовнішності.

22 февраля 2018

Нове надходження продукції Soundcraft

На складі нове надходження продукції компанії Soundcraft. В наявності аналогові мікшерні пульти серії EFX, популярна серія Signature з вбудованим аудіо інтерфейсом, а також цифрові мікшери Ui12 в рековому форматі.

Для дилеров
Логин:
Пароль: