Новости и обзоры / Новости компании
Новости компании
23 октября 2017

Укулеле FENDER CALIFORNIA COAST!

Fender - це компанія, що народилася та розрослася на узбережжі Південної Каліфорнії, тому не дивно, що у музичному сенсі вони - найкращі представники культури та атмосфери сонячного Західного узбережжя! Нещодавно, демонструючи щиру любов та захоплення цим квітучим регіоном, Fender анонсували нову колекцію укулеле з промовистою назвою "California Coast".

20 октября 2017

Бестселлер KORG LP-380 значно подешевшав!

Гарні новини! Суттєво знижено ціни на чудовий японський інструмент KORG LP-380. Зниження охопило всі кольори та модифікації с повнорозмірною та вкороченою 6-ти октавною клавіатурами.

19 октября 2017

НОВОЕ ПОСТУПЛЕНИЕ: Новый сабвуфер KRK 8s уже в наличии.

Дорогие друзья,

У нас на складе новое поступление KRK. В наличии популярные модели серии Rokit доступны с НЧ динамиками на 5, 6 и 8 дюймов. Хотим обратить Ваше внимание на новый сабвуфер KRK 8s, который подходит для мониторов Rokit и VXT серии.

Полный перечень нового поступления во вложении.

05 октября 2017

Нове надходження Mesa Boogie!

З радістю повідомляємо про нове надходження продукції Mesa Boogie та хочемо звернути вашу увагу на такі довгоочікувані новинки як High-Ware Dual Buffer/Output Boost та гітарні підсилювачі Triple Crown! 

19 июня 2017

НОВОЕ ПОСТУПЛЕНИЕ: Новое поступление микрофонов Rode (VideoMic Go, VideMicro, SmartLav+, NT USB, Podcaster и другие)

Дорогие друзья, С радостью сообщаем Вам о новом поступлении продукции Rode на наш склад.

В наличии популярные модели петличек SmartLav+, компактных накамерных микрофонов VideoMicro и VideoMic Go, а так же USBмикрофоны – NT-USB и Podcaster.

Для дилеров
Логин:
Пароль: