Новости и обзоры / Новости компании за 2018
Новости компании за 2018
14 февраля 2018

Новинки HARMAN на виставці Integrated Systems Europe 2018

Компанія HARMAN прийняла участь у виставці Integrated Systems Europe 2018 в Амстердамі, де був представлений ряд новинок, включаючи серію акустичних систем JBL VLA Compact, професійний саундбар JBL ProSoundbar, цифровий процесор для конференц-систем BSS DCP-555, а також ряд нововведень від AMX.

09 февраля 2018

NAMM Show 2018: Ibanez AZ - бутикова якість та преміумні специфікації

   Ibanez завжди наголошували на необхідності досліджувати те, яким чином розвивається та еволюціонує гітара в умовах змін музичних тенденцій. Сьогодні завдяки появі сміливих молодих гітаристів, ми стаємо свідками потужного вибуху нових гітарних технік та стилів. Друзі, сьогодні ми живемо в нову епоху відродження гітарної музики!

05 февраля 2018

NAMM Show 2018: Нові акустичні гітари Fender

Увага! Fender оголосили чергове розширення підрозділу акустичних гітар! Оновлення, представлене на NAMM Show 2018, урізноманітнює інструменти серії California та змушує відчути запах океану, тепло сонячних променів та незабутні пляжні вечірки. Ці гітари уособлюють характеристики, що вирізняють сонячну Каліфорнію з-поміж інших місць: вони яскраві, різнокольорові, життєрадісні та енергійні! 

31 января 2018

NAMM Show 2018: Нові педалі Ampeg

Один з найкращих та найвідоміших виробників бас-гітарного обладнання, американська компанія Ampeg, представила дві нових педалі эффектів - аналоговий хорус та аналоговий опто-компрессор. 

30 января 2018

NAMM Show 2018: Нові продукти MACKIE

На цьогорічній NAMM Show - виставці №1 музичних інструментів та обладнання, що традиційно проходить в каліфорнійському Анахаймі, американська компанія Mackie, анонсувала ряд нових продуктів для сцени та студії. Нижче інформація від самого виробника.

← Предыдущая
1 2 3
Для дилеров
Логин:
Пароль: